پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره یکی از بهترین نوع پارتیشن اداری برای شرکت ها و موسسات می باشد ، این نوع پارتیشن ها از ام دی اف های ۱۶ میل ساخت می شود و لبه‌های این پارتیشن ها با استفاده از pvc آیا میشود . استفاده از شیشه در پارتیشن های دوجداره برای اینکه محیط شما دارای نور مناسب باشد امری طبیعی است برای اینکه در پارتیشن های دو جداره صدا را از خود عبور ندهند ، شیشه ها هم به صورت دو جداره در این پارتیشن ها قرار می گیرد ، که در قسمت پایین تا ارتفاع ۷۰ سانتی متری از ام دی اف ۱۶ میل دو جداره استفاده می شود و با توجه به نیاز شما می توان شیشه ها را تا سخت و یا با یک فاصله ۵۰ سانتی متری از شیشه کرد و فاصله باقی مانده را با استفاده از ام دی اف دوجداره پوشش داد .

پارتیشن دوجداره ام دی اف
پارتیشن دوجداره ام دی اف

ام دی اف دو جداره در پارتیشن های

ام دی اف دو جداره به این صورت قرار می گیرد که از دو لایه ام دی اف تشکیل می گردد و یک فضای خالی میان این دو لایه ایجاد می شود ، برای همین میزان صدای انتقالی کاهش می یابد و در صورتی که شما بخواهید پارتیشن شما عایق صدا می‌توان در این لایه خالی از عایق های صوتی استفاده کرد .

پارتیشن دوجداره ام دی اف
پارتیشن دوجداره ام دی اف

انواع پارتیشن های دوجداره

پارتیشن های دوجداره دارای سبک های مختلف می باشند که یکی از به روزترین ضبط هایی که استفاده می شود استفاده از ام دی اف دوجداره و شیشه دوجداره با هم می باشد که علاوه بر زیبایی نور و ماهیت حفظ می شود در این نوع پارتیشن از شیشه های ۴ یا ۶ میل استفاده می شود
نوع دیگر پارتیشن های دوجداره از آلیاژ آلومینیوم و استیل پروفیل ساخته می شود که دارای کیفیت بسیار بالا میباشد .
شما با استفاده از پارتیشن های دوجداره میتوانید قابلیت جداسازی قسمت ورودی های ساختمان یا راهرو های منتهی به اتاق ، پرتی های ساختمان را از بین ببرید و با استفاده از این نوع پارتیشن اداری شما می توانید قسمت های پرت را به انباری یا یک آبدارخانه کوچک تبدیل کنیم .
برای استعلام قیمت ها و دریافت لیست قیمت و یا مشاوره رایگان ما میتوانید از قسمت تماس با ما در لینک زیر با ما در تماس باشید . تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و برای اجرای نقشه پارتیشن اداری شما در محل حضور یابد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *