پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری  به قطعاتی گفته میشود که وظیفه جدا سازی و ساخت اتاق در یک ساختمان و یا سالن اداری بر عهده دارند .

انواع پارتیشن های اداری به شرح زیر می باشد :

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره ضد صوت

پارتیشن تک جداره و …

مدل های پارتیشن های اداری

مدل پارتیشن با توجه به نوع صلیقه و محیط مورد استفاده قرار میگیرد . که دارای مدل ها مختلف می باشد و ساخت پارتیشن ادارای دارای مدل اصلی نمیباشد ، زیرا که با توجه به محیط و ساختار سالن قابل طراحی پارتیشن اداری می باشد . پارتیشن اداری در ارتفاعات گوناگونی قابل تهیه ساخت می باشد . ما برای شما با توجه به فضای در اختیار شما و نوع کار بری فضا برای شما طراحی مورد نظر را پیاده میکنیم . به طور مثال برای یک اتاق مدیریت شما می توانید از پارتیشن سقفی با شیشه استفاده نمایید که علاوه بر کاهش صدای محیط می توانید کارمندان خود را ببینید . برای اتاق کارمندان شما میتوانید از پارتیشن ها کوتاه با ارتفاع ۱/۵۰ متری استفاده نمایید و یا برای اتاق های کنفرانس از پارتیشن های تمام شیشه ای استفاده نمایید .

پارتیشن اداری سقفی شیشه ای
پارتیشن اداری

ساخت و طراحی پارتیشن

بر خلاف ایده اکثریت مردم طراحی پارتیشن امری بسیار خساس و دقیق می باشد چون علاوه بر زیبایی پارتیشن باید به طراحی محیطی آن توجه بسیار شود به خاطر اینکه این امر امری بسیار دقیق میباشد و اگر کوچکترین اشکالی در طراحی پارتیشن صورت گیرد فضای پرتی زیادی را به وجود خواهد آورد . با توجه به پیشرفت تلکنولوژی و به کار گیری دستگاه های بروز دنیا این طراحی و پیاده سازی با کمترین خطا صورت می پذیرد .

گروه طراحی آریا سهند تمام وقت خود را در زمینه طراحی و پیاده سازی درست یک پارتیشن اداری برای شما عزیزان قرار میدهند و شما جهت مشاوره میتوانید از این لینک با ما در تماس باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *