پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف به پارتیشنی گفته می شود که فریم و هم دیواره های آن از ام دی اف تشکیل می شود،پارتیشن اداری ام دی اف برخلاف ویژگی های بسیار خوب آن یک ویژگی های نسبتا بد دارد ،که برخلاف پارتیشن های کلاف آلومینیومی به راحتی نمی‌توانیم پارتیشن ها را جابجا کرد و در واقع به صورت ثابت این پارتیشن ها مورد استفاده قرار می گیرند و در صورتی که نیاز به جابجایی پارتیشن ها باشد باید از متخصصین کمک بگیرید .

جنس پارتیشن اداری ام دی اف

جنس پارتیشن های اداری ام دی اف از نوع های مختلفی تشکیل می شود ، در زیر به چند نمونه از آنها و بررسی آنها می‌پردازیم :
چوب توسکا که دوام بسیار خوبی دارد و یک چوب ایرانی است و بیشتر در جنگل های شمال ایران یافت می شود و برای ساخت پارتیشن های اداری مورد استفاده قرار می گیرد .
چوب راش در چوبی نیمه سنگین است که در برابر حشرات و آفات بسیار مقاومت و در مناطقی که دارای رطوبت بالا هستند و یا در برابر حشرات و یا آفات قرار می گیرند، استفاده از این نوع چوب برای ساخت یک پارتیشن اداری خوب پیشنهاد می شود.
چوب افرا که ظاهر و مقاومت بالایی دارد و چوب هایی همچون چوب روسی و ماهگونی که برای ساخت ام دی اف و ساخت پارتیشن های اداری مورد استفاده قرار میگیرد.
شرکت آریا سهند با بیش از یک دهه تجربه با استفاده از بهترین چوبهای ایرانی پارتیشن های اداری ام دی اف را تولید طراحی می‌کند که شما می توانید برای دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید .

پارتیشن اداری ام دی اف
پارتیشن اداری ام دی اف

مزایای پارتیشن دوجداره ام دی اف

مزایای پارتیشن دوجداره ام دی اف  و یکی از مهمترین مزیت های این پارتیشن جداسازی کامل یک محیط از بقیه محیط ها می باشد ،  که به منظور زیبایی و عایق سازی صوتی  به پارتیشن دوجداره معروف است و از شیشه های دوجداره که می توان از شیشه های دوجداره مات و یا شفاف و یا در بین شیشه های دوجداره از پرده کرکره های سوئدی استفاده کرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *