پارتیشن آلومینیوم تک جداره

پارتیشن آلومینیوم تک جداره

پارتیشن آلومینیوم تک جداره

پارتیشن آلومینیوم تک جداره از کلاف آلومینیومی و دیواره های ام دی اف که در میانه آن میتوانید شما از شیشه برای نورگیری اتاق استفاده کنید ام دی اف استفاده شده در این نوع پارتیشن ها به صورتی شیش میل و ۱۶ میل می باشد .

ساخت پارتیشن آلومینیوم تک جداره

پارتیشن آلومینیوم تک جداره
پارتیشن آلومینیوم تک جداره

در ساخت پارتیشن ها آلومینیوم دوجداره از کلاف های آلومینیومی استفاده می شود ، که به راحتی می توان آن را تا سقف استفاده کرد و به صورت یک دیوار کاملا محکم قرار می گیرد . مزیت دیگر پارتیشن آلومینیوم تک  جداره شده این است که شما می توانید از درب برای اتاق های ساخته شده توسط این نوع پارتیشن اداری   استفاده کنید ، این نوع پارتیشن های اداری به صورتی طراحی می‌شوند که تجهیزات قفل و یراق آلات در را به راحتی به توان بر روی آن پیاده سازی کرد ، اگر شما بخواهید این نوع پارتیشن های اداری از شیشه استفاده نمایید . شیشه هایی با ضخامت ۴ میلیمتر که می توانید به صورت ساده و یا سند بلاست شده و یا مات به کار بگیرید ،  ویژگی دیگر این شیشه ها در پارتیشن آلومینیوم تک جداره این است که می توان لوگوی شرکت و یا برند شما را بر روی آنها پیاده سازی کرد .

پارتیشن اداری به این منظور باید برای محیط هایی که دارای یک سالن یکپارچه هستند استفاده شود که کارمندان و ارباب رجوع ها بتوانند از یک محیط ایزوله که بدون هیچ نوع و سر و صدایی هست استفاده نمایند چرا که نوروز ها و فراست آنها ممکن است باعث ایجاد حواس پرتی و کاهش روند کاری شود .

شما میتوانید جهت مشاوره با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت در محل شما حضور یابند و با ارائه نمونه کارها و نقشه مورد نظر شما پیاده سازی پارتیشن اداری شما را در اسرع وقت انجام دهند

پارتیشن اداری چیست

پارتیشن اداری چیست

پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن اداری چیست ؟ یه مجموعه از قطعات چوبی و یا فلزی که برای جداسازی محیط استفاده می شود در سالهای گذشته معمولاً این پارتیشن ها از جنس های فلزی که کامنتا سقف را پوشش می دادند ساخته می شدند اما امروزه با استفاده از چوب های ام دی اف و یا پارتیشن های دوجداره که در قسمت های قبلی به معرفی آنها پرداخته این شما می توانید محیط های اداری خود را با استفاده از این نوع پارتیشن از حالت یکپارچه در بیاورید و به صورت اتاقک هایی که مورد استفاده شما قرار می گیرند بسازید .

پارتیشن اداری چیست و چه تنوع هایی دارد ؟

پارتیشن های اداری دارای تنوع های زیادی می باشند که شما می توانید آنها را برای استفاده و پارتیشن بندی در محیط های اداری و یا خانه و یا وحدت و محیط های باز استفاده نمایید .

از پارتیشن های اداری می توانید برای سالم سازی و یا غرفه سازی استفاده نمایید چونکه این پارتیشن ها به سرعت قابل نصب و پیاده سازی می باشد و شما به راحتی می توانید غرفه های فروشگاهی را در یک سالن بزرگ به سازید .

شما می توانید با استفاده از پارتیشن های دوجداره که داره کلافهای آلومینیومی میباشند و در قسمت میانی آنها از شیشه استفاده می شود برای جداسازی محیط هایی که نیاز به دیده شدن دارند  ، استفاده کنید و یا به عنوان مثال می توانید به جای شیشه از آکواریوم  دیواری که دو طرف آن دید دارند استفاده کنید .

پارتیشن اداری چیست ؟
پارتیشن اداری چیست ؟

برای سفارش پارتیشن های اداری دوجداره و یا تک جداره می توانید از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید و در خواست خود را برای اعزام کارشناس جهت بررسی محیط و ارائه نمونه کارها اعلام کنید .

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره یکی از بهترین نوع پارتیشن اداری برای شرکت ها و موسسات می باشد ، این نوع پارتیشن ها از ام دی اف های ۱۶ میل ساخت می شود و لبه‌های این پارتیشن ها با استفاده از pvc آیا میشود . استفاده از شیشه در پارتیشن های دوجداره برای اینکه محیط شما دارای نور مناسب باشد امری طبیعی است برای اینکه در پارتیشن های دو جداره صدا را از خود عبور ندهند ، شیشه ها هم به صورت دو جداره در این پارتیشن ها قرار می گیرد ، که در قسمت پایین تا ارتفاع ۷۰ سانتی متری از ام دی اف ۱۶ میل دو جداره استفاده می شود و با توجه به نیاز شما می توان شیشه ها را تا سخت و یا با یک فاصله ۵۰ سانتی متری از شیشه کرد و فاصله باقی مانده را با استفاده از ام دی اف دوجداره پوشش داد .

پارتیشن دوجداره ام دی اف
پارتیشن دوجداره ام دی اف

ام دی اف دو جداره در پارتیشن های

ام دی اف دو جداره به این صورت قرار می گیرد که از دو لایه ام دی اف تشکیل می گردد و یک فضای خالی میان این دو لایه ایجاد می شود ، برای همین میزان صدای انتقالی کاهش می یابد و در صورتی که شما بخواهید پارتیشن شما عایق صدا می‌توان در این لایه خالی از عایق های صوتی استفاده کرد .

پارتیشن دوجداره ام دی اف
پارتیشن دوجداره ام دی اف

انواع پارتیشن های دوجداره

پارتیشن های دوجداره دارای سبک های مختلف می باشند که یکی از به روزترین ضبط هایی که استفاده می شود استفاده از ام دی اف دوجداره و شیشه دوجداره با هم می باشد که علاوه بر زیبایی نور و ماهیت حفظ می شود در این نوع پارتیشن از شیشه های ۴ یا ۶ میل استفاده می شود
نوع دیگر پارتیشن های دوجداره از آلیاژ آلومینیوم و استیل پروفیل ساخته می شود که دارای کیفیت بسیار بالا میباشد .
شما با استفاده از پارتیشن های دوجداره میتوانید قابلیت جداسازی قسمت ورودی های ساختمان یا راهرو های منتهی به اتاق ، پرتی های ساختمان را از بین ببرید و با استفاده از این نوع پارتیشن اداری شما می توانید قسمت های پرت را به انباری یا یک آبدارخانه کوچک تبدیل کنیم .
برای استعلام قیمت ها و دریافت لیست قیمت و یا مشاوره رایگان ما میتوانید از قسمت تماس با ما در لینک زیر با ما در تماس باشید . تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و برای اجرای نقشه پارتیشن اداری شما در محل حضور یابد .

پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف به پارتیشنی گفته می شود که فریم و هم دیواره های آن از ام دی اف تشکیل می شود،پارتیشن اداری ام دی اف برخلاف ویژگی های بسیار خوب آن یک ویژگی های نسبتا بد دارد ،که برخلاف پارتیشن های کلاف آلومینیومی به راحتی نمی‌توانیم پارتیشن ها را جابجا کرد و در واقع به صورت ثابت این پارتیشن ها مورد استفاده قرار می گیرند و در صورتی که نیاز به جابجایی پارتیشن ها باشد باید از متخصصین کمک بگیرید .

جنس پارتیشن اداری ام دی اف

جنس پارتیشن های اداری ام دی اف از نوع های مختلفی تشکیل می شود ، در زیر به چند نمونه از آنها و بررسی آنها می‌پردازیم :
چوب توسکا که دوام بسیار خوبی دارد و یک چوب ایرانی است و بیشتر در جنگل های شمال ایران یافت می شود و برای ساخت پارتیشن های اداری مورد استفاده قرار می گیرد .
چوب راش در چوبی نیمه سنگین است که در برابر حشرات و آفات بسیار مقاومت و در مناطقی که دارای رطوبت بالا هستند و یا در برابر حشرات و یا آفات قرار می گیرند، استفاده از این نوع چوب برای ساخت یک پارتیشن اداری خوب پیشنهاد می شود.
چوب افرا که ظاهر و مقاومت بالایی دارد و چوب هایی همچون چوب روسی و ماهگونی که برای ساخت ام دی اف و ساخت پارتیشن های اداری مورد استفاده قرار میگیرد.
شرکت آریا سهند با بیش از یک دهه تجربه با استفاده از بهترین چوبهای ایرانی پارتیشن های اداری ام دی اف را تولید طراحی می‌کند که شما می توانید برای دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید .

پارتیشن اداری ام دی اف
پارتیشن اداری ام دی اف

مزایای پارتیشن دوجداره ام دی اف

مزایای پارتیشن دوجداره ام دی اف  و یکی از مهمترین مزیت های این پارتیشن جداسازی کامل یک محیط از بقیه محیط ها می باشد ،  که به منظور زیبایی و عایق سازی صوتی  به پارتیشن دوجداره معروف است و از شیشه های دوجداره که می توان از شیشه های دوجداره مات و یا شفاف و یا در بین شیشه های دوجداره از پرده کرکره های سوئدی استفاده کرد .

مزایای پارتیشن دوجداره

مزایای پارتیشن دوجداره

مزایای پارتیشن دوجداره

مزایای پارتیشن دوجداره و یکی از مهمترین مزیت های این پارتیشن جداسازی کامل یک محیط از بقیه محیط ها می باشد ، که به منظور زیبایی و عایق سازی صوتی این  پارتیشن اداری به پارتیشن دوجداره معروف است . از شیشه های دوجداره که می توان از شیشه های دوجداره مات و یا شفاف و یا در بین شیشه های دوجداره از پرده کرکره های سوئدی استفاده کرد .

مزایای پارتیشن دوجداره
مزایای پارتیشن دوجداره

مزایای ویژه پارتیشن  دوجداره

این پارتیشن ها دارای مسیر عبور برای کابلهای برق و شبکه و یا سایر موارد میباشد .
این پارتیشن های اداری عاری از نویز و یا اتصال بدنه هستند .
شما می توانید به جای استفاده از شیشه از سنت پلاست یا طلق پلی کربنات با شفافیت ۹۲ درصد که ضد ضربه و بسیار ایمن است استفاده کنید.
این پارتیشن ها بدون هیچ  بستی  و حالت ایستایی خود را نگه میدارند وهیچ گونه ساپورتی به زمین ندارد .
ضخامت پارتیشن های اداری حدود ۱۰ سانتی متر می باشد که شما می توانید این ضخامت را با توجه به نیاز خود تغییر دهید و روکش این نوع پارتیشن ها از روکش ملامینه مقاوم در برابر روطوبت سایه عشق خشت و تغییر پذیری در طول زمان است ، که شما می توانید به جای استفاده از روکش ملامینه از روکش های دیگر همانند هایگلاس استفاده کنید .

نکاتی در مورد انتخاب پارتیشن دوجداره

برای طراحی و انتخاب یک پارتیشن اداری مناسب در محیط کاری که هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم از لحاظ طراحی و معماری دارای ویژگی های استاندارد باشد باید به یکسری از نکات توجه کرد . در طراحی پارتیشن دوجداره طراح باید این موضوع را در نظر داشته باشد ، که استفاده از این پارتیشن ها برای محیط های اداری باید افزایش راندمان کاری و ایجاد یک محیط مطلوب و زیبا را هم برای کارمندان و هم برای ارباب وجود داشته باشد .  از این پارتیشن به‌عنوان یک تبلیغات بسری استفاده نمود و خدماتی که آن شرکت ارائه میدهد را تحت تاثیر قرار دهد .

مزایای پارتیشن دوجداره
مزایای پارتیشن دوجداره

مراحل نصب پارتیشن  دوجداره

این مراحل دارای سه قسمت میباشد ، که قسمت اول آن طراحی پارتیشن اداری دوجداره متناسب با محیط شما می باشد و مرحله دوم ساخت می‌باشد و مهمترین مرحله ی اجرای پارتیشن های اداری دوجداره نصب این پارتیشن ها می باشد ، که بیش از ۶۰ درصد کار را این قسمت انجام می دهند  . بسیاری از محصولاتی که دارای کیفیت فوق العاده هستند و در مراحل طراحی و تولید از بهترین طراح ها و به روزترین دستگاه ها استفاده شده است . اما زمانی که به مرحله نصب می رسند به خاطر اینکه از اصول استاندارد پیروی نمی کنند دچار مشکل می شود و تمام زیبایی کیفیت خود را از دست می‌دهند .

در نظر داشته باشید علاوه بر انتخاب نوع محصول مناسب شما باید یک نصاب پارتیشن اداری خوب داشته باشیم .

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری  به قطعاتی گفته میشود که وظیفه جدا سازی و ساخت اتاق در یک ساختمان و یا سالن اداری بر عهده دارند .

انواع پارتیشن های اداری به شرح زیر می باشد :

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره ضد صوت

پارتیشن تک جداره و …

Read more