مزایای پارتیشن دوجداره

مزایای پارتیشن دوجداره

مزایای پارتیشن دوجداره و یکی از مهمترین مزیت های این پارتیشن جداسازی کامل یک محیط از بقیه محیط ها می باشد ، که به منظور زیبایی و عایق سازی صوتی این  پارتیشن اداری به پارتیشن دوجداره معروف است . از شیشه های دوجداره که می توان از شیشه های دوجداره مات و یا شفاف و یا در بین شیشه های دوجداره از پرده کرکره های سوئدی استفاده کرد .

مزایای پارتیشن دوجداره
مزایای پارتیشن دوجداره

مزایای ویژه پارتیشن  دوجداره

این پارتیشن ها دارای مسیر عبور برای کابلهای برق و شبکه و یا سایر موارد میباشد .
این پارتیشن های اداری عاری از نویز و یا اتصال بدنه هستند .
شما می توانید به جای استفاده از شیشه از سنت پلاست یا طلق پلی کربنات با شفافیت ۹۲ درصد که ضد ضربه و بسیار ایمن است استفاده کنید.
این پارتیشن ها بدون هیچ  بستی  و حالت ایستایی خود را نگه میدارند وهیچ گونه ساپورتی به زمین ندارد .
ضخامت پارتیشن های اداری حدود ۱۰ سانتی متر می باشد که شما می توانید این ضخامت را با توجه به نیاز خود تغییر دهید و روکش این نوع پارتیشن ها از روکش ملامینه مقاوم در برابر روطوبت سایه عشق خشت و تغییر پذیری در طول زمان است ، که شما می توانید به جای استفاده از روکش ملامینه از روکش های دیگر همانند هایگلاس استفاده کنید .

نکاتی در مورد انتخاب پارتیشن دوجداره

برای طراحی و انتخاب یک پارتیشن اداری مناسب در محیط کاری که هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم از لحاظ طراحی و معماری دارای ویژگی های استاندارد باشد باید به یکسری از نکات توجه کرد . در طراحی پارتیشن دوجداره طراح باید این موضوع را در نظر داشته باشد ، که استفاده از این پارتیشن ها برای محیط های اداری باید افزایش راندمان کاری و ایجاد یک محیط مطلوب و زیبا را هم برای کارمندان و هم برای ارباب وجود داشته باشد .  از این پارتیشن به‌عنوان یک تبلیغات بسری استفاده نمود و خدماتی که آن شرکت ارائه میدهد را تحت تاثیر قرار دهد .

مزایای پارتیشن دوجداره
مزایای پارتیشن دوجداره

مراحل نصب پارتیشن  دوجداره

این مراحل دارای سه قسمت میباشد ، که قسمت اول آن طراحی پارتیشن اداری دوجداره متناسب با محیط شما می باشد و مرحله دوم ساخت می‌باشد و مهمترین مرحله ی اجرای پارتیشن های اداری دوجداره نصب این پارتیشن ها می باشد ، که بیش از ۶۰ درصد کار را این قسمت انجام می دهند  . بسیاری از محصولاتی که دارای کیفیت فوق العاده هستند و در مراحل طراحی و تولید از بهترین طراح ها و به روزترین دستگاه ها استفاده شده است . اما زمانی که به مرحله نصب می رسند به خاطر اینکه از اصول استاندارد پیروی نمی کنند دچار مشکل می شود و تمام زیبایی کیفیت خود را از دست می‌دهند .

در نظر داشته باشید علاوه بر انتخاب نوع محصول مناسب شما باید یک نصاب پارتیشن اداری خوب داشته باشیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *